miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

8853 produktów

Colorance koloryzacja demi-permanentna Pastel Peach

Goldwell

Colorance koloryzacja demi-permanentna Pastel Peach

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie34,67 zł100 ml: 57,78 zł / Empik
Colorance koloryzacja demi-permanentna Pastel Rose

Goldwell

Colorance koloryzacja demi-permanentna Pastel Rose

Półtrwała koloryzacja włosów

Warianty
60 mlOpakowanie34,93 zł100 ml: 58,22 zł / Empik
Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml82,16 zł100 ml: 16,43 zł / Empik
200 ml
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml94,00 zł100 ml: 9,40 zł / Empik
200 ml
Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml169,28 zł100 ml: 16,93 zł / Empik
18 ml
Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray

Goldwell

Dualsenses Blondes & Highlights Brilliance Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie59,29 zł100 ml: 39,53 zł / Empik
Dualsenses Bond Pro 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Bond Pro 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml88,67 zł100 ml: 17,73 zł / Empik
50 ml
Dualsenses Bond Pro Day & Night Bond Booster

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Day & Night Bond Booster

Serum i ampułki do włosów

Warianty
75 mlOpakowanie54,87 zł100 ml: 73,16 zł / Empik
Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Fortifying Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml118,79 zł100 ml: 11,88 zł / Empik
200 ml
Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Fortifying Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml92,06 zł100 ml: 9,21 zł / Empik
100 ml
Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray

Goldwell

Dualsenses Bond Pro Repair & Structure Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml48,50 zł100 ml: 32,33 zł / Empik
30 ml
Dualsenses Color 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Color 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml89,79 zł100 ml: 17,96 zł / Empik
200 ml
Dualsenses Color Brilliance Conditioner

Goldwell

Dualsenses Color Brilliance Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml101,96 zł100 ml: 10,20 zł / Empik
30 ml
Dualsenses Color Brilliance Serum Spray

Goldwell

Dualsenses Color Brilliance Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml43,00 zł100 ml: 28,67 zł / Empik
Dualsenses Color Brilliance Shampoo

Goldwell

Dualsenses Color Brilliance Shampoo

Szampony

Warianty
1000 ml x3Opakowanienajlepszy / 100 ml299,96 zł100 ml: 10,00 zł / Empik
250 ml
Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich 60sec Treatment

Maski do włosów

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml89,09 zł100 ml: 17,82 zł / Empik
200 ml
Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Conditioner

Odżywki

Warianty
1000 ml x3Opakowanienajlepszy / 100 ml282,14 zł100 ml: 9,40 zł / Empik
50 ml
Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich Brilliance Shampoo

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml99,90 zł100 ml: 9,99 zł / Empik
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Extra Rich Intensive Conditioning Serum

Serum i ampułki do włosów

Warianty
18 ml x12Opakowanie177,23 zł100 ml: 82,05 zł / Empik
Dualsenses Color Repair & Radiance Balm

Goldwell

Dualsenses Color Repair & Radiance Balm

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
75 mlOpakowanie52,98 zł100 ml: 70,64 zł / Empik
Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Cool Red

Goldwell

Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Cool Red

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie125,47 zł100 ml: 62,74 zł / Empik
Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Dark Warm Blonde

Goldwell

Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Dark Warm Blonde

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie47,00 zł100 ml: 23,50 zł / Empik
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Warm Brown

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie126,50 zł100 ml: 63,25 zł / Empik
🧴

Goldwell

Dualsenses Color Revive Color Giving Conditioner Warm Red

Odżywki

Warianty
200 mlOpakowanie47,00 zł100 ml: 23,50 zł / Empik
←1…107108109110111…369→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie55,33 zł100 ml: 27,67 zł / Empik
Opakowanie48,50 zł100 ml: 24,25 zł / Empik
Opakowanie15,50 zł100 ml: 86,11 zł / Empik
250 mlOpakowanie44,13 zł100 ml: 17,65 zł / Empik
Opakowanie11,14 zł100 ml: 22,28 zł / Empik
200 mlOpakowanie45,90 zł100 ml: 22,95 zł / Empik
Opakowanie44,54 zł100 ml: 22,27 zł / Empik
200 ml x2Opakowanie86,12 zł100 ml: 21,53 zł / Empik
Opakowanie15,62 zł100 ml: 15,62 zł / Empik
250 mlOpakowanie34,95 zł100 ml: 13,98 zł / Empik
Opakowanie17,72 zł100 ml: 59,07 zł / Empik
Opakowanie42,80 zł100 ml: 21,40 zł / Empik
Opakowanie17,58 zł100 ml: 58,60 zł / Empik
200 mlOpakowanie43,99 zł100 ml: 22,00 zł / Empik
30 ml
Opakowanie18,56 zł100 ml: 61,87 zł / Empik
Opakowanie39,90 zł100 ml: 15,96 zł / Empik
1000 mlOpakowanie102,95 zł100 ml: 10,30 zł / Empik
Opakowanie65,34 zł100 ml: 32,67 zł / Empik
Opakowanie8,99 zł100 ml: 17,98 zł / Empik
1000 mlOpakowanie97,01 zł100 ml: 9,70 zł / Empik
Więcej wariantów1 więcej →
250 ml
Opakowanie40,54 zł100 ml: 16,22 zł / Empik
250 ml x6Opakowanie245,51 zł100 ml: 16,37 zł / Empik
Więcej wariantów2 więcej →