miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja twarzy w HairStore

SklepHairStore×GrupaPielęgnacja twarzy×
KategoriePielęgnacja twarzyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: HairStore

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

1645 produktów

Clarifying Lotion 1.0

Clinique

Clarifying Lotion 1.0

Toniki do twarzy

Warianty
400 mlOpakowanie136,19 zł100 ml: 34,05 zł / HairStore
Clarifying Lotion 2

Clinique

Clarifying Lotion 2

Toniki do twarzy

Warianty
487 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml145,19 zł100 ml: 29,81 zł / HairStore
60 mlOpakowanie25,69 zł100 ml: 42,82 zł / HairStore
400 ml
Więcej wariantów1 więcej →
Clarifying Lotion 3

Clinique

Clarifying Lotion 3

Toniki do twarzy

Warianty
487 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml145,19 zł100 ml: 29,81 zł / HairStore
200 ml
Clarifying Lotion 4

Clinique

Clarifying Lotion 4

Toniki do twarzy

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml143,79 zł100 ml: 35,95 zł / HairStore
200 ml
Dramatically Different Moisturizing Cream

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie110,29 zł100 ml: 220,58 zł / HairStore
Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Gel

Kremy do twarzy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml154,59 zł100 ml: 77,30 zł / HairStore
Dramatically Different Moisturizing Lotion+

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Lotion+

Kremy do twarzy

Warianty
30 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml39,39 zł100 ml: 131,30 zł / HairStore
Dramatically Different Moisturizing Lotion+ SPF 50

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Lotion+ SPF 50

Ochrona przeciwsłoneczna twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie88,29 zł100 ml: 176,58 zł / HairStore
Even Better Eyes Dark Circle Corrector

Clinique

Even Better Eyes Dark Circle Corrector

Kremy pod oczy

Warianty
10 mlOpakowanie168,59 zł100 ml: 1685,90 zł / HairStore
Exfoliating Scrub

Clinique

Exfoliating Scrub

Peelingi

Warianty
100 mlOpakowanie119,49 zł100 ml: 119,49 zł / HairStore
Extra Gentle Cleansing Foam

Clinique

Extra Gentle Cleansing Foam

Pianki oczyszczające

Warianty
125 mlOpakowanie97,29 zł100 ml: 77,83 zł / HairStore
For Men Anti-Age Eye Cream

Clinique

For Men Anti-Age Eye Cream

Kremy pod oczy

Warianty
15 mlOpakowanie128,19 zł100 ml: 854,60 zł / HairStore
For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique

For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie124,79 zł100 ml: 249,58 zł / HairStore
For Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate

Clinique

For Men Maximum Hydrator Activated Water-Gel Concentrate

Serum do twarzy

Warianty
48 mlOpakowanie141,89 zł100 ml: 295,60 zł / HairStore
For Men Oil Control Face Wash

Clinique

For Men Oil Control Face Wash

Żele oczyszczające

Warianty
200 mlOpakowanie94,89 zł100 ml: 47,45 zł / HairStore
For Men Oil-Free Moisturizer

Clinique

For Men Oil-Free Moisturizer

Kremy do twarzy

Warianty
100 mlOpakowanie124,79 zł100 ml: 124,79 zł / HairStore
For Men Super Energizer Anti-Fatigue Depuffing Eye Gel

Clinique

For Men Super Energizer Anti-Fatigue Depuffing Eye Gel

Kremy pod oczy

Warianty
15 mlOpakowanie128,19 zł100 ml: 854,60 zł / HairStore
High Impact Lash Amplifying Serum

Clinique

High Impact Lash Amplifying Serum

Odżywki do brwi i rzęs

Warianty
3 mlOpakowanie133,89 zł100 ml: 4463,00 zł / HairStore
Moisture Surge Active Glow Serum

Clinique

Moisture Surge Active Glow Serum

Serum do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie180,19 zł100 ml: 360,38 zł / HairStore
Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate

Clinique

Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate

Kremy pod oczy

Warianty
15 mlOpakowanie133,89 zł100 ml: 892,60 zł / HairStore
Moisture Surge Face Spray Thirsty Skin Relief

Clinique

Moisture Surge Face Spray Thirsty Skin Relief

Mgiełki do twarzy

Warianty
125 mlOpakowanie125,39 zł100 ml: 100,31 zł / HairStore
Moisture Surge Hydro-Infused Lotion

Clinique

Moisture Surge Hydro-Infused Lotion

Esencje do twarzy

Warianty
200 mlOpakowanie127,09 zł100 ml: 63,55 zł / HairStore
Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Clinique

Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Kremy do twarzy

Warianty
75 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml162,69 zł100 ml: 216,92 zł / HairStore
Moisture Surge Lip Hydro-Plump Treatment

Clinique

Moisture Surge Lip Hydro-Plump Treatment

Balsamy do ust

Warianty
10 mlOpakowanie71,29 złprzelicznik pominięty / HairStore
←1…1415161718…69→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie
143,79 zł
100 ml: 35,95 zł / HairStore
Opakowanie79,19 zł100 ml: 39,60 zł / HairStore
Opakowanie85,09 zł100 ml: 42,55 zł / HairStore
50 ml
Opakowanie70,49 zł100 ml: 140,98 zł / HairStore
15 ml
Opakowanie22,29 zł100 ml: 148,60 zł / HairStore
15 ml
Opakowanie42,79 zł100 ml: 285,27 zł / HairStore
30 mlOpakowanie69,39 zł100 ml: 231,30 zł / HairStore
Więcej wariantów1 więcej →