miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwania
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja twarzy w Modivo

SklepModivo×GrupaPielęgnacja twarzy×↓ Najniżej w historii×
KategoriePielęgnacja twarzyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Kuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Modivo

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

136 produktów

Aksamitna róża krem regenerująco nawilżający
↓ Min. cena

Iossi

Aksamitna róża krem regenerująco nawilżający

Kremy nawilżające

Warianty
50 mlOpakowanie137,49 zł100 ml: 274,98 zł / Modivo
Color Booster Lip Balm 0 Boosting Pink
↓ Min. cena

ARTDECO

Color Booster Lip Balm 0 Boosting Pink

Balsamy do ust

Warianty
3 gOpakowanie40,37 złprzelicznik pominięty / Modivo
Cera Heart My Type Duo Cream nawilżający krem do twarzy
↓ Min. cena

Axis-Y

Cera Heart My Type Duo Cream nawilżający krem do twarzy

Oczyszczanie twarzy

Warianty
60 mlOpakowanie76,39 zł100 ml: 127,32 zł / Modivo
Quinoa One Step Balanced Gel Cleanser równoważący żel do mycia twarzy
↓ Min. cena

Axis-Y

Quinoa One Step Balanced Gel Cleanser równoważący żel do mycia twarzy

Oczyszczanie twarzy

Warianty
180 mlOpakowanie56,49 zł100 ml: 31,38 zł / Modivo
Y, Daily Purifying Treatment Toner, Tonik oczyszczający do twarzy
↓ Min. cena

AXIS-Y Daily

Y, Daily Purifying Treatment Toner, Tonik oczyszczający do twarzy

Toniki

Warianty
200 mlOpakowanie64,79 zł100 ml: 32,40 zł / Modivo
Tonik – Emulsyjny primer tonizujący do skóry ultrawrażliwej
↓ Min. cena

BasicLab

Tonik – Emulsyjny primer tonizujący do skóry ultrawrażliwej

Toniki do twarzy

Warianty
150 mlOpakowanie69,90 zł100 ml: 46,60 zł / Modivo
Tonik – Primer tonizujący do skóry naczynkowej i wrażliwej
↓ Min. cena

BasicLab

Tonik – Primer tonizujący do skóry naczynkowej i wrażliwej

Toniki do twarzy

Warianty
150 mlOpakowanie73,70 zł100 ml: 49,13 zł / Modivo
Tonik – Primer tonizujący do skóry suchej i wrażliwej
↓ Min. cena

BasicLab

Tonik – Primer tonizujący do skóry suchej i wrażliwej

Toniki do twarzy

Warianty
150 mlOpakowanie65,29 zł100 ml: 43,53 zł / Modivo
Bleu de Chanel żel oczyszczający
↓ Min. cena

Chanel

Bleu de Chanel żel oczyszczający

Żele oczyszczające

Warianty
100 mlOpakowanie285,29 zł100 ml: 285,29 zł / Modivo
Velvet Cleansing Milk
↓ Min. cena

Clarins

Velvet Cleansing Milk

Mleczka i emulsje oczyszczające

Warianty
400 mlOpakowanie141,59 zł100 ml: 35,40 zł / Modivo
All About Clean Liquid Facial Soap Mild
↓ Min. cena

Clinique

All About Clean Liquid Facial Soap Mild

Żele oczyszczające

Warianty
200 mlOpakowanie97,59 zł100 ml: 48,80 zł / Modivo
Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment
↓ Min. cena

Clinique

Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie125,69 zł100 ml: 251,38 zł / Modivo
Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask
↓ Min. cena

Clinique

Anti-Blemish Solutions Oil-Control Cleansing Mask

Maseczki do twarzy

Warianty
100 mlOpakowanie111,89 zł100 ml: 111,89 zł / Modivo
Clarifying Lotion 1
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 1

Toniki do twarzy

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml160,89 zł100 ml: 40,22 zł / Modivo
Clarifying Lotion 1.0
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 1.0

Toniki do twarzy

Warianty
400 mlOpakowanie160,89 zł100 ml: 40,22 zł / Modivo
Clarifying Lotion 2
−23%
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 2

Toniki do twarzy

Warianty
487 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml156,90 zł100 ml: 32,22 zł / Modivo
Clarifying Lotion 3
↓ Min. cena

Clinique

Clarifying Lotion 3

Toniki do twarzy

Warianty
487 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml170,09 zł100 ml: 34,93 zł / Modivo
Dramatically Different Moisturizing Cream
↓ Min. cena

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie182,90 zł100 ml: 365,80 zł / Modivo
Dramatically Different Moisturizing Gel
↓ Min. cena

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Gel

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie84,19 zł100 ml: 168,38 zł / Modivo
Dramatically Different Moisturizing Lotion+
↓ Min. cena

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Lotion+

Kremy do twarzy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml217,90 zł100 ml: 108,95 zł / Modivo
Even Better Eyes Dark Circle Corrector
↓ Min. cena

Clinique

Even Better Eyes Dark Circle Corrector

Kremy pod oczy

Warianty
10 mlOpakowanie178,39 zł100 ml: 1783,90 zł / Modivo
Exfoliating Scrub
↓ Min. cena

Clinique

Exfoliating Scrub

Peelingi

Warianty
100 mlOpakowanie136,29 zł100 ml: 136,29 zł / Modivo
Extra Gentle Cleansing Foam
↓ Min. cena

Clinique

Extra Gentle Cleansing Foam

Pianki oczyszczające

Warianty
125 mlOpakowanie119,09 zł100 ml: 95,27 zł / Modivo
For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
↓ Min. cena

Clinique

For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie150,39 zł100 ml: 300,78 zł / Modivo
123…6→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
200 ml
Opakowanie102,90 zł100 ml: 51,45 zł / Modivo
200 mlOpakowanie93,69 zł100 ml: 46,85 zł / Modivo
200 ml
Opakowanie99,19 zł100 ml: 49,60 zł / Modivo
125 ml
Opakowanie182,90 zł100 ml: 146,32 zł / Modivo