miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Kuracje bez spłukiwania w Emporium

SklepEmporium×GrupaPielęgnacja włosów×KategoriaKuracje bez spłukiwania×
KategorieKuracje bez spłukiwaniaZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkowe
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Akcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Emporium

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

63 produktów

StyleSign Heat Styling Smoothing Serum Spray

Goldwell

StyleSign Heat Styling Smoothing Serum Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie69,00 zł100 ml: 69,00 zł / Emporium
Professional krem podkreślający loki

Joanna

Professional krem podkreślający loki

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 gOpakowanie16,99 zł100 g: 8,50 zł / Emporium
Professional Long Lasting lotion do układania włosów — bardzo mocne utrwalenie

Joanna

Professional Long Lasting lotion do układania włosów — bardzo mocne utrwalenie

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml23,90 zł100 ml: 2,39 zł / Emporium
Professional Long Lasting lotion do układania włosów — mocne utrwalenie

Joanna

Professional Long Lasting lotion do układania włosów — mocne utrwalenie

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
300 mlOpakowanie18,50 zł100 ml: 6,17 zł / Emporium
Blond Absolu Blond Guard pielęgnacja bez spłukiwania

Kérastase

Blond Absolu Blond Guard pielęgnacja bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
190 mlOpakowanie139,00 zł100 ml: 73,16 zł / Emporium
Blond Absolu Cicaplasme serum termoochronne bez spłukiwania

Kérastase

Blond Absolu Cicaplasme serum termoochronne bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie125,67 zł100 ml: 83,78 zł / Emporium
Blond Absolu Sérum Cicanuit nocne serum regenerujące

Kérastase

Blond Absolu Sérum Cicanuit nocne serum regenerujące

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
90 mlOpakowanie169,90 zł100 ml: 188,78 zł / Emporium
Chronologiste Sérum de Nuit serum regenerujące na noc

Kérastase

Chronologiste Sérum de Nuit serum regenerujące na noc

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
90 mlOpakowanie239,91 zł100 ml: 266,57 zł / Emporium
Curl Manifesto Crème de Jour Fondamentale krem bez spłukiwania

Kérastase

Curl Manifesto Crème de Jour Fondamentale krem bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie132,83 zł100 ml: 88,55 zł / Emporium
Genesis Homme Spray de Force Épaississant spray wzmacniający i pogrubiający

Kérastase

Genesis Homme Spray de Force Épaississant spray wzmacniający i pogrubiający

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie139,99 zł100 ml: 93,33 zł / Emporium
Nutritive 8H Magic Night Serum nocne serum odżywcze

Kérastase

Nutritive 8H Magic Night Serum nocne serum odżywcze

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
90 mlOpakowanie84,87 zł100 ml: 94,30 zł / Emporium
Résistance Sérum Thérapiste serum odbudowujące

Kérastase

Résistance Sérum Thérapiste serum odbudowujące

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
30 mlOpakowanie175,00 zł100 ml: 583,33 zł / Emporium
Professionnel Absolut Repair Molecular maska odbudowująca bez spłukiwania

L'Oréal Professionnel

Professionnel Absolut Repair Molecular maska odbudowująca bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml103,33 zł100 ml: 103,33 zł / Emporium
Professionnel Keratin Alpha Sleek Mirror serum wygładzające

L'Oréal Professionnel

Professionnel Keratin Alpha Sleek Mirror serum wygładzające

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
50 mlOpakowanie79,80 zł100 ml: 159,60 zł / Emporium
Professionnel Metal Detox krem ochronny bez spłukiwania

L'Oréal Professionnel

Professionnel Metal Detox krem ochronny bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie90,39 zł100 ml: 90,39 zł / Emporium
Professionnel Serie Expert Curl Expression krem intensywnie nawilżający

L'Oréal Professionnel

Professionnel Serie Expert Curl Expression krem intensywnie nawilżający

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie82,68 zł100 ml: 41,34 zł / Emporium
K.Beauty Body Thickening Spray

Lakmé

K.Beauty Body Thickening Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie79,00 zł100 ml: 52,67 zł / Emporium
K.Finish Polish spray

Lakmé

K.Finish Polish spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie57,00 zł100 ml: 28,50 zł / Emporium
K.Styling Blowout spray

Lakmé

K.Styling Blowout spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie85,01 zł100 ml: 42,51 zł / Emporium
K.Styling Shape Lotion

Lakmé

K.Styling Shape Lotion

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
300 mlOpakowanie53,00 zł100 ml: 17,67 zł / Emporium
Teknia Body Maker Mist

Lakmé

Teknia Body Maker Mist

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
300 mlOpakowanie89,90 zł100 ml: 29,97 zł / Emporium
Teknia Frizz Control Anti-Humidity Spray

Lakmé

Teknia Frizz Control Anti-Humidity Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie79,90 zł100 ml: 39,95 zł / Emporium
Teknia Frizz Control Cream

Lakmé

Teknia Frizz Control Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie79,00 zł100 ml: 52,67 zł / Emporium
Teknia Frizz Control Protector

Lakmé

Teknia Frizz Control Protector

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
300 mlOpakowanie79,90 zł100 ml: 26,63 zł / Emporium
123→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
300 ml
Opakowanie18,50 zł100 ml: 6,17 zł / Emporium
50 ml
Opakowanie58,19 zł100 ml: 116,38 zł / Emporium