miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Kuracje bez spłukiwania w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja włosów×KategoriaKuracje bez spłukiwania×
KategorieKuracje bez spłukiwaniaZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkowe
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Akcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

244 produktów

🧴

Alfaparf Milano Professional

Benvoleo Detangling Leave-In

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie228,26 zł100 ml: 114,13 zł / Empik
🧴

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Curl Design Protective Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
300 mlOpakowanie77,41 zł100 ml: 25,80 zł / Empik
Keratin Therapy Lisse Design Detangling Cream

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Detangling Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie39,90 zł100 ml: 26,60 zł / Empik
🧴

Alfaparf Milano Professional

Keratin Therapy Lisse Design Smoothing Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
1000 mlOpakowanie807,45 zł100 ml: 80,75 zł / Empik
Semi di Lino Curls Defining Cream

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Curls Defining Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanie54,99 zł100 ml: 43,99 zł / Empik
Semi di Lino Density Thickening Cream

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Density Thickening Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanie64,90 zł100 ml: 51,92 zł / Empik
🧴

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Moisture Nutritive Leave-In Conditioner

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie53,45 zł100 ml: 26,72 zł / Empik
Semi di Lino Reconstruction Anti-Breakage Daily Fluid

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Reconstruction Anti-Breakage Daily Fluid

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanie46,98 zł100 ml: 37,58 zł / Empik
Semi di Lino Smooth Smoothing Cream

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Smooth Smoothing Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanie58,84 zł100 ml: 47,07 zł / Empik
Semi di Lino Style&Care Blow Dry Cream

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Style&Care Blow Dry Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie49,90 zł100 ml: 24,95 zł / Empik
Semi di Lino Style&Care Detangling Primer

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Style&Care Detangling Primer

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanie59,90 zł100 ml: 47,92 zł / Empik
🧴

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Style&Care Twisted Curls

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie62,90 zł100 ml: 41,93 zł / Empik
Semi di Lino Sunshine Hair Protective Milk

Alfaparf Milano Professional

Semi di Lino Sunshine Hair Protective Milk

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanie71,53 zł100 ml: 57,22 zł / Empik
Anti Frizz — ekspresowa kuracja nawilżająca w sprayu

ISANA

Anti Frizz — ekspresowa kuracja nawilżająca w sprayu

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie15,98 zł100 ml: 7,99 zł / Empik
Good Society 02 Color Glow K-Spray

Artègo

Good Society 02 Color Glow K-Spray

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie40,97 zł100 ml: 27,31 zł / Empik
Good Society 90 Free Shape Argan Supreme

Artègo

Good Society 90 Free Shape Argan Supreme

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
75 mlOpakowanie38,30 zł100 ml: 51,07 zł / Empik
Good Society 90 Free Shape Crystal Drops

Artègo

Good Society 90 Free Shape Crystal Drops

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie33,46 zł100 ml: 33,46 zł / Empik
Rain Dance Oasis Magnificent Mist

Artègo

Rain Dance Oasis Magnificent Mist

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
150 mlOpakowanie43,41 zł100 ml: 28,94 zł / Empik
Rain Dance Oasis Phyto Revive Cream

Artègo

Rain Dance Oasis Phyto Revive Cream

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
50 mlOpakowanie61,00 zł100 ml: 122,00 zł / Empik
Renaissance Sublime Night serum na noc

Artègo

Renaissance Sublime Night serum na noc

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie43,08 zł100 ml: 43,08 zł / Empik
Touch Beauty Primer fluid rewitalizujący

Artègo

Touch Beauty Primer fluid rewitalizujący

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml66,77 zł100 ml: 13,35 zł / Empik
Be Curly Advanced Curl Perfecting Primer – baza bez spłukiwania

Aveda

Be Curly Advanced Curl Perfecting Primer – baza bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie135,99 zł100 ml: 68,00 zł / Empik
Botanical Repair Strengthening Leave-In Treatment – kuracja bez spłukiwania

Aveda

Botanical Repair Strengthening Leave-In Treatment – kuracja bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml135,99 zł100 ml: 135,99 zł / Empik
Cherry Almond Softening Leave-In Conditioner – odżywka bez spłukiwania

Aveda

Cherry Almond Softening Leave-In Conditioner – odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
200 mlOpakowanie129,99 zł100 ml: 65,00 zł / Empik
123…11→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
200 ml
Opakowanie46,23 zł100 ml: 23,12 zł / Empik
25 ml
Opakowanie37,99 zł100 ml: 151,96 zł / Empik