miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Żele pod prysznic w Empik

SklepEmpik×GrupaPielęgnacja ciała×KategoriaŻele pod prysznic×
KategorieŻele pod prysznicZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Empik

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

647 produktów

Active Skin & Mind Cool Down żel pod prysznic

adidas

Active Skin & Mind Cool Down żel pod prysznic

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml8,99 zł100 ml: 3,60 zł / Empik
400 mlOpakowanie17,33 zł100 ml: 4,33 zł / Empik
Active Skin & Mind Deep Care żel pod prysznic

adidas

Active Skin & Mind Deep Care żel pod prysznic

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml9,43 zł100 ml: 3,77 zł / Empik
400 ml
Active Skin & Mind Deep Care żel pod prysznic — wkład uzupełniający

adidas

Active Skin & Mind Deep Care żel pod prysznic — wkład uzupełniający

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie8,48 zł100 ml: 2,12 zł / Empik
Active Skin & Mind Deep Clean żel pod prysznic z efektem peelingu

adidas

Active Skin & Mind Deep Clean żel pod prysznic z efektem peelingu

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml9,49 zł100 ml: 3,80 zł / Empik
Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla kobiet

adidas

Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla kobiet

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie15,99 zł100 ml: 4,00 zł / Empik
Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla kobiet — wkład uzupełniający

adidas

Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla kobiet — wkład uzupełniający

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie8,48 zł100 ml: 2,12 zł / Empik
Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla mężczyzn

adidas

Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla mężczyzn

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie16,67 zł100 ml: 4,17 zł / Empik
Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla mężczyzn — wkład uzupełniający

adidas

Active Skin & Mind Energy Kick żel pod prysznic dla mężczyzn — wkład uzupełniający

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie8,48 zł100 ml: 2,12 zł / Empik
Active Skin & Mind Muscle Relax żel pod prysznic

adidas

Active Skin & Mind Muscle Relax żel pod prysznic

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie21,99 zł100 ml: 5,50 zł / Empik
Active Skin & Mind Pre-Sleep Calm żel pod prysznic

adidas

Active Skin & Mind Pre-Sleep Calm żel pod prysznic

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml8,99 zł100 ml: 3,60 zł / Empik
Active Skin & Mind Pre-Sleep Calm żel pod prysznic — wkład uzupełniający

adidas

Active Skin & Mind Pre-Sleep Calm żel pod prysznic — wkład uzupełniający

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie11,99 zł100 ml: 3,00 zł / Empik
Active Skin & Mind Skin Detox żel pod prysznic

adidas

Active Skin & Mind Skin Detox żel pod prysznic

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml9,49 zł100 ml: 3,80 zł / Empik
400 ml
Active Skin & Mind Skin Detox żel pod prysznic — wkład uzupełniający

adidas

Active Skin & Mind Skin Detox żel pod prysznic — wkład uzupełniający

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie17,48 zł100 ml: 4,37 zł / Empik
Active Skin & Mind Skin Rescue żel pod prysznic dla kobiet

adidas

Active Skin & Mind Skin Rescue żel pod prysznic dla kobiet

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanie15,96 zł100 ml: 3,99 zł / Empik
Active Start żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

adidas

Active Start żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml8,86 zł100 ml: 3,54 zł / Empik
400 ml
AdiPower żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

adidas

AdiPower żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanie9,32 zł100 ml: 3,73 zł / Empik
AdiPure Man żel pod prysznic 3w1

adidas

AdiPure Man żel pod prysznic 3w1

Żele pod prysznic

Warianty
250 mlOpakowanie7,31 zł100 ml: 2,92 zł / Empik
After Sport żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

adidas

After Sport żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml10,97 zł100 ml: 2,74 zł / Empik
250 ml
Dynamic Pulse żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

adidas

Dynamic Pulse żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml12,00 zł100 ml: 3,00 zł / Empik
250 ml
Dynamic Pulse żel pod prysznic 3w1 z pompką

adidas

Dynamic Pulse żel pod prysznic 3w1 z pompką

Żele pod prysznic

Warianty
600 mlOpakowanie23,99 zł100 ml: 4,00 zł / Empik
Fresh Endurance żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

adidas

Fresh Endurance żel pod prysznic 3w1 dla mężczyzn

Żele pod prysznic

Warianty
400 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml9,71 zł100 ml: 2,43 zł / Empik
250 ml
Good Life Nawilżający żel do mycia ciała

APIS

Good Life Nawilżający żel do mycia ciała

Żele pod prysznic

Warianty
500 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml20,00 zł100 ml: 4,00 zł / Empik
1000 ml
Night Fever Nawilżający żel do mycia ciała

APIS

Night Fever Nawilżający żel do mycia ciała

Żele pod prysznic

Warianty
1000 mlOpakowanie65,10 zł100 ml: 6,51 zł / Empik
Glutathione Niacinamide — żel do mycia ciała

APLB

Glutathione Niacinamide — żel do mycia ciała

Żele pod prysznic

Warianty
300 mlOpakowanie66,75 zł100 ml: 22,25 zł / Empik
123…27→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie15,99 zł100 ml: 4,00 zł / Empik
400 ml
Opakowanie17,48 zł100 ml: 4,37 zł / Empik
400 ml
Opakowanie19,93 zł100 ml: 4,98 zł / Empik
Opakowanie18,24 zł100 ml: 4,56 zł / Empik
Opakowanie18,99 zł100 ml: 4,75 zł / Empik
Opakowanie8,95 zł100 ml: 3,58 zł / Empik
600 mlOpakowanie16,55 zł100 ml: 2,76 zł / Empik
Opakowanie7,52 zł100 ml: 3,01 zł / Empik
600 mlOpakowanie21,99 zł100 ml: 3,66 zł / Empik
Opakowanie8,90 zł100 ml: 3,56 zł / Empik
Opakowanie65,10 zł100 ml: 6,51 zł / Empik