miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Kremy do twarzy w Modivo

SklepModivo×GrupaPielęgnacja twarzy×KategoriaKremy do twarzy×
KategorieKremy do twarzyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcie

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Sklep: Modivo

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

55 produktów

Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Clinique

Anti-Blemish Solutions All-Over Clearing Treatment

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie125,69 zł100 ml: 251,38 zł / Modivo
Dramatically Different Moisturizing Cream

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie182,90 zł100 ml: 365,80 zł / Modivo
Dramatically Different Moisturizing Gel

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Gel

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie84,19 zł100 ml: 168,38 zł / Modivo
Dramatically Different Moisturizing Lotion+

Clinique

Dramatically Different Moisturizing Lotion+

Kremy do twarzy

Warianty
200 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml217,90 zł100 ml: 108,95 zł / Modivo
125 ml
For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique

For Men Maximum Hydrator 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie150,39 zł100 ml: 300,78 zł / Modivo
For Men Oil-Free Moisturizer

Clinique

For Men Oil-Free Moisturizer

Kremy do twarzy

Warianty
100 mlOpakowanie150,39 zł100 ml: 150,39 zł / Modivo
Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Clinique

Moisture Surge Intense 72H Lipid-Replenishing Hydrator

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml141,19 zł100 ml: 282,38 zł / Modivo
Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator

Clinique

Moisture Surge SPF 25 Sheer Hydrator

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml163,49 zł100 ml: 326,98 zł / Modivo
30 ml
Smart Clinical Repair Overnight Recovery Cream + Mask

Clinique

Smart Clinical Repair Overnight Recovery Cream + Mask

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie289,99 zł100 ml: 579,98 zł / Modivo
Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Rich Cream

Clinique

Smart Clinical Repair Wrinkle Correcting Rich Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie284,89 zł100 ml: 569,78 zł / Modivo
Superdefense Night Recovery Moisturizer Combination Oily

Clinique

Superdefense Night Recovery Moisturizer Combination Oily

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie225,90 zł100 ml: 451,80 zł / Modivo
Superdefense SPF 25 Fatigue + Signs of Age Multi-Correcting Cream Combination Oily

Clinique

Superdefense SPF 25 Fatigue + Signs of Age Multi-Correcting Cream Combination Oily

Kremy do twarzy

Warianty
30 mlOpakowanie133,19 zł100 ml: 443,97 zł / Modivo
Superdefense SPF 25 Fatigue + Signs of Age Multi-Correcting Cream Dry Combination

Clinique

Superdefense SPF 25 Fatigue + Signs of Age Multi-Correcting Cream Dry Combination

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml194,29 zł100 ml: 388,58 zł / Modivo
Attivi Puri Collagen + Malachite Cream Balm

Collistar

Attivi Puri Collagen + Malachite Cream Balm

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie124,79 zł100 ml: 249,58 zł / Modivo
Attivi Puri Vitamin C + Ferulic Acid Cream

Collistar

Attivi Puri Vitamin C + Ferulic Acid Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie196,99 zł100 ml: 393,98 zł / Modivo
Idroattiva+ Fresh Moisturizing Water Cream

Collistar

Idroattiva+ Fresh Moisturizing Water Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie110,19 zł100 ml: 220,38 zł / Modivo
Rigenera Anti-Wrinkle Repairing Night Cream

Collistar

Rigenera Anti-Wrinkle Repairing Night Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie188,69 zł100 ml: 377,38 zł / Modivo
LAB Intensive Regenerating Cream krem do twarzy

Inglot

LAB Intensive Regenerating Cream krem do twarzy

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie115,00 zł100 ml: 230,00 zł / Modivo
LAB Smoothing & Firming Face Cream krem do twarzy

Inglot

LAB Smoothing & Firming Face Cream krem do twarzy

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie115,00 zł100 ml: 230,00 zł / Modivo
Apothecary Wild Rose Gel-Cream

Korres

Apothecary Wild Rose Gel-Cream

Kremy do twarzy

Warianty
40 mlOpakowanie139,00 zł100 ml: 347,50 zł / Modivo
Black Pine 4D Bio-Shapelift Day Moisturizer skóra normalna i mieszana

Korres

Black Pine 4D Bio-Shapelift Day Moisturizer skóra normalna i mieszana

Kremy do twarzy

Warianty
40 mlOpakowanie199,00 zł100 ml: 497,50 zł / Modivo
Black Pine 4D Bio-Shapelift Intense Day Moisturizer skóra sucha

Korres

Black Pine 4D Bio-Shapelift Intense Day Moisturizer skóra sucha

Kremy do twarzy

Warianty
40 mlOpakowanie199,00 zł100 ml: 497,50 zł / Modivo
Golden Krocus Ageless Saffron Cream

Korres

Golden Krocus Ageless Saffron Cream

Kremy do twarzy

Warianty
50 mlOpakowanie309,00 zł100 ml: 618,00 zł / Modivo
Greek Yoghurt Nourishing Probiotic Intense Cream

Korres

Greek Yoghurt Nourishing Probiotic Intense Cream

Kremy do twarzy

Warianty
40 mlOpakowanie119,00 zł100 ml: 297,50 zł / Modivo
123→
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie182,90 zł100 ml: 146,32 zł / Modivo
30 ml
Opakowanie86,89 zł100 ml: 289,63 zł / Modivo
Opakowanie98,59 zł100 ml: 328,63 zł / Modivo
30 ml
Opakowanie125,90 zł100 ml: 419,67 zł / Modivo