miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlacze
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów

GrupaPielęgnacja włosów×MarkaTrend Toujours×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Bazy pod makijaż
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Trend Toujours

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

112 produktów

Balm After Color, odżywka po koloryzacji

Trend Toujours

Balm After Color, odżywka po koloryzacji

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanie53,09 zł100 ml: 5,31 zł / HairStore
Balm Normal/Dry Hair, odżywka do włosów normalnych i suchych

Trend Toujours

Balm Normal/Dry Hair, odżywka do włosów normalnych i suchych

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanie59,00 zł100 ml: 5,90 zł / HairStore
Blonder Bleaching Powder, rozjaśniacz w proszku

Trend Toujours

Blonder Bleaching Powder, rozjaśniacz w proszku

Koloryzacja włosów

Warianty
500 gOpakowanie65,00 zł100 g: 13,00 zł / HairStore
Developers Oxi, oksydant, 10 vol. 3%
↓ Min. cena

Trend Toujours

Developers Oxi, oksydant, 10 vol. 3%

Koloryzacja włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml14,90 zł100 ml: 1,49 zł / HairStore
Developers Oxi, oksydant, 20 vol. 6%
↓ Min. cena

Trend Toujours

Developers Oxi, oksydant, 20 vol. 6%

Koloryzacja włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml14,90 zł100 ml: 1,49 zł / HairStore
Developers Oxi, oksydant, 30 vol. 9%
↓ Min. cena

Trend Toujours

Developers Oxi, oksydant, 30 vol. 9%

Koloryzacja włosów

Warianty
1000 mlOpakowanie14,90 zł100 ml: 1,49 zł / HairStore
Developers Oxi, oksydant, 40 vol. 12%
↓ Min. cena

Trend Toujours

Developers Oxi, oksydant, 40 vol. 12%

Koloryzacja włosów

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml14,90 zł100 ml: 1,49 zł / HairStore
Fixing Neutralizer, neutralizator po ondulacji

Trend Toujours

Fixing Neutralizer, neutralizator po ondulacji

Kuracje do włosów

Warianty
1000 mlOpakowanie25,00 zł100 ml: 2,50 zł / HairStore
Hair&Face Glossy Glaze, spray nabłyszczający do włosów

Trend Toujours

Hair&Face Glossy Glaze, spray nabłyszczający do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanie71,09 zł100 ml: 28,44 zł / HairStore
Hair&Face Gum Extra Strong Gel, żel do stylizacji włosów, bardzo mocny

Trend Toujours

Hair&Face Gum Extra Strong Gel, żel do stylizacji włosów, bardzo mocny

Stylizacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie29,00 zł100 ml: 14,50 zł / HairStore
Hair&Face Hair Delight, wosk nabłyszczający do włosów

Trend Toujours

Hair&Face Hair Delight, wosk nabłyszczający do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie39,00 zł100 ml: 39,00 zł / HairStore
Hair&Face Laquer Extra Strong, lakier do włosów, bardzo mocny

Trend Toujours

Hair&Face Laquer Extra Strong, lakier do włosów, bardzo mocny

Stylizacja włosów

Warianty
500 mlOpakowanie35,09 złprzelicznik pominięty / HairStore
Hair&Face Smooth Bliss Anti Frizz Fluid, lekki krem przeciw puszeniu

Trend Toujours

Hair&Face Smooth Bliss Anti Frizz Fluid, lekki krem przeciw puszeniu

Stylizacja włosów

Warianty
200 mlOpakowanie35,09 zł100 ml: 17,55 zł / HairStore
Hair&Face Style Raider, wosk matujący do włosów

Trend Toujours

Hair&Face Style Raider, wosk matujący do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie39,00 zł100 ml: 39,00 zł / HairStore
Hair&Face Style Raider, wosk stylizujący do włosów (efekt sieci)

Trend Toujours

Hair&Face Style Raider, wosk stylizujący do włosów (efekt sieci)

Stylizacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie39,00 zł100 ml: 39,00 zł / HairStore
Hair&Face Two Shots Two-Step Treatment, odżywka dwufazowa do włosów

Trend Toujours

Hair&Face Two Shots Two-Step Treatment, odżywka dwufazowa do włosów

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanie49,00 zł100 ml: 19,60 zł / HairStore
Hair&Face Ultimate Fluid, płynne kryształy wzmacniające włosy

Trend Toujours

Hair&Face Ultimate Fluid, płynne kryształy wzmacniające włosy

Kuracje do włosów

Warianty
100 mlOpakowanie59,00 zł100 ml: 59,00 zł / HairStore
Hair&Faces Foam Strong Mousse, pianka mocno utrwalająca do włosów
↓ Min. cena

Trend Toujours

Hair&Faces Foam Strong Mousse, pianka mocno utrwalająca do włosów

Stylizacja włosów

Warianty
300 mlOpakowanie35,09 zł100 ml: 11,70 zł / HairStore
Mask, maska regenerująca do włosów normalnych oraz suchych

Trend Toujours

Mask, maska regenerująca do włosów normalnych oraz suchych

Maski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie29,00 zł100 ml: 14,50 zł / HairStore
Professional Color Care, farba do włosów, 000
↓ Min. cena

Trend Toujours

Professional Color Care, farba do włosów, 000

Koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie14,90 zł100 ml: 14,90 zł / HairStore
Professional Color Care, farba do włosów, 1
↓ Min. cena

Trend Toujours

Professional Color Care, farba do włosów, 1

Koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie14,90 zł100 ml: 14,90 zł / HairStore
Professional Color Care, farba do włosów, 1.10
↓ Min. cena

Trend Toujours

Professional Color Care, farba do włosów, 1.10

Koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie14,90 zł100 ml: 14,90 zł / HairStore
Professional Color Care, farba do włosów, 10
↓ Min. cena

Trend Toujours

Professional Color Care, farba do włosów, 10

Koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie14,90 zł100 ml: 14,90 zł / HairStore
Professional Color Care, farba do włosów, 10.0
↓ Min. cena

Trend Toujours

Professional Color Care, farba do włosów, 10.0

Koloryzacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie14,90 zł100 ml: 14,90 zł / HairStore
123…5→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
150 ml
Opakowanie12,50 zł100 ml: 8,33 zł / HairStore
150 ml
Opakowanie12,50 zł100 ml: 8,33 zł / HairStore
150 ml
Opakowanie12,50 zł100 ml: 8,33 zł / HairStore