miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Wszystkie produkty

MarkaTahe×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórekPaznokcieZestawy do manicureAkcesoria do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Tahe

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

433 produktów

miseczka do mieszania farb z uchwytem

Tahe

miseczka do mieszania farb z uchwytem

Akcesoria do włosów

Warianty
1 szt.Opakowanie32,49 złszt.: 32,49 zł / HairStore
Organic Care, maska odżywiająca do włosów blond

Tahe

Organic Care, maska odżywiająca do włosów blond

Maski do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie110,70 zł100 ml: 36,90 zł / HairStore
🧴

Tahe

Organic Care, maska odżywiająca do włosów cienkich i suchych

Maski do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie110,70 zł100 ml: 36,90 zł / HairStore
Organic Care, organiczny lakier extra mocny

Tahe

Organic Care, organiczny lakier extra mocny

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie83,70 złprzelicznik pominięty / HairStore
Organic Care, organiczny lakier mocno utrwalający

Tahe

Organic Care, organiczny lakier mocno utrwalający

Spraye do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie83,70 złprzelicznik pominięty / HairStore
Organic Care, szampon micelarny głęboko oczyszczający

Tahe

Organic Care, szampon micelarny głęboko oczyszczający

Płyny micelarne

Warianty
500 mlOpakowanie135,00 zł100 ml: 27,00 zł / HairStore
Organic Care, Tricology, Intensive Treatment, ampułki przeciw wypadaniu włosów

Tahe

Organic Care, Tricology, Intensive Treatment, ampułki przeciw wypadaniu włosów

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
5 ml x15Opakowanie205,20 zł100 ml: 273,60 zł / HairStore
Organic Care, Tricology, Ozonotherapy, ozonoterapia, zabieg dotleniający na skórę głowy

Tahe

Organic Care, Tricology, Ozonotherapy, ozonoterapia, zabieg dotleniający na skórę głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
100 mlOpakowanie90,90 zł100 ml: 90,90 zł / HairStore
Organic Care, Tricology, Thermal Spray Tonic Capilar, tonik oczyszczający w sprayu

Tahe

Organic Care, Tricology, Thermal Spray Tonic Capilar, tonik oczyszczający w sprayu

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
125 mlOpakowanie120,60 zł100 ml: 96,48 zł / HairStore
Organic, organiczna emulsja aktywująca 9%, 30 vol

Tahe

Organic, organiczna emulsja aktywująca 9%, 30 vol

Rozjaśniacze i oksydanty

Warianty
100 mlOpakowanie18,09 zł100 ml: 18,09 zł / HairStore
Peptide T98 Bifase dwufazowy płyn do demakijażu

Tahe

Peptide T98 Bifase dwufazowy płyn do demakijażu

Demakijaż

Warianty
300 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml109,80 zł100 ml: 36,60 zł / HairStore
50 ml
Peptide T98 Concentrate
↓ Min. cena

Tahe

Peptide T98 Concentrate

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
10 ml x6Opakowanienajlepszy / 100 ml331,20 zł100 ml: 552,00 zł / HairStore
Peptide T98 Eyebrow Serum, wzmacniające serum do brwi z multipeptydami

Tahe

Peptide T98 Eyebrow Serum, wzmacniające serum do brwi z multipeptydami

Odżywki do brwi i rzęs

Warianty
3 mlOpakowanie293,40 zł100 ml: 9780,00 zł / HairStore
Peptide T98 Eyelash Serum, wzmacniające serum do rzęs z multipeptydami

Tahe

Peptide T98 Eyelash Serum, wzmacniające serum do rzęs z multipeptydami

Odżywki do brwi i rzęs

Warianty
3 mlOpakowanie293,40 zł100 ml: 9780,00 zł / HairStore
Peptide T98 Hair Density
↓ Min. cena

Tahe

Peptide T98 Hair Density

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
125 mlOpakowanie168,99 zł100 ml: 135,19 zł / Allegro
Peptide T98 Professional Program

Tahe

Peptide T98 Professional Program

Zestawy podarunkowe

Warianty
50 ml + 300 mlOpakowanie369,90 złprzelicznik pominięty / HairStore
10 ml + 300 ml
Peptide T98 Shampoo

Tahe

Peptide T98 Shampoo

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie121,50 zł100 ml: 40,50 zł / HairStore
Power Gold Blond, ampułki eliminujące puszenie włosów blond

Tahe

Power Gold Blond, ampułki eliminujące puszenie włosów blond

Serum i ampułki do włosów

Warianty
10 ml x6Opakowanie193,50 zł100 ml: 322,50 zł / HairStore
Power Gold Maska 'Anti-Frizz' Przeciw Puszeniu się Włosów Zabieg Wygładzający
↓ Min. cena

Tahe

Power Gold Maska 'Anti-Frizz' Przeciw Puszeniu się Włosów Zabieg Wygładzający

Maski do włosów

Warianty
400 mlOpakowanie419,00 zł100 ml: 104,75 zł / HairStore
Silver, szampon ochładzający kolor

Tahe

Silver, szampon ochładzający kolor

Szampony

Warianty
300 mlOpakowanie101,70 zł100 ml: 33,90 zł / HairStore
Sublime, krem do rąk i paznokci

Tahe

Sublime, krem do rąk i paznokci

Kremy do rąk

Warianty
75 mlOpakowanie34,20 zł100 ml: 45,60 zł / HairStore
Sun Peptide, Protector Solar, krem ochronny przeciwsłoneczny z filtrem UV do włosów z peptydami

Tahe

Sun Peptide, Protector Solar, krem ochronny przeciwsłoneczny z filtrem UV do włosów z peptydami

Ochrona termiczna

Warianty
100 mlOpakowanie225,90 zł100 ml: 225,90 zł / HairStore
TRICOLOGY tonik równoważący w sprayu

Tahe

TRICOLOGY tonik równoważący w sprayu

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
125 mlOpakowanie135,00 zł100 ml: 108,00 zł / HairStore
Volumising, matowy puder w sprayu nadający objętość

Tahe

Volumising, matowy puder w sprayu nadający objętość

Żele i woski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie81,00 złbrak przelicznika / HairStore
←1…16171819→
Opakowanie31,50 zł100 ml: 63,00 zł / HairStore
50 ml
Opakowanie277,19 zł100 ml: 554,38 zł / Allegro
Opakowanie425,70 złprzelicznik pominięty / HairStore
200 ml + 300 mlOpakowanie744,30 złprzelicznik pominięty / HairStore