miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż39⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Pielęgnacja włosów

GrupaPielęgnacja włosów×MarkaOLAPLEX×
KategoriePielęgnacja włosówZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Makijaż
⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładówFreckle Makeup
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
OLAPLEX

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

30 produktów

4-IN-1 Moisture Mask — profesjonalna maska do włosów

OLAPLEX

4-IN-1 Moisture Mask — profesjonalna maska do włosów

Maski do włosów

Warianty
370 mlOpakowanie179,00 zł100 ml: 48,38 zł / Empik
Broad Spectrum Chelating Treatment — kuracja usuwająca osady z włosów
−3%
↓ Min. cena

OLAPLEX

Broad Spectrum Chelating Treatment — kuracja usuwająca osady z włosów

Kuracje do spłukiwania

Warianty
370 mlOpakowanie151,65 zł100 ml: 40,99 zł / Notino
No.0 Intensive Bond Building Treatment — kuracja przygotowująca włosy
−4%
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.0 Intensive Bond Building Treatment — kuracja przygotowująca włosy

Kuracje do spłukiwania

Warianty
155 mlOpakowanie69,27 zł100 ml: 44,69 zł / Notino
No.0.5 Scalp Longevity Treatment — serum do skóry głowy

OLAPLEX

No.0.5 Scalp Longevity Treatment — serum do skóry głowy

Pielęgnacja skóry głowy

Warianty
50 mlOpakowanie59,99 zł100 ml: 119,98 zł / Empik
No.10 Bond Shaper Curl Defining Gel — żel do loków i fal

OLAPLEX

No.10 Bond Shaper Curl Defining Gel — żel do loków i fal

Żele i woski do włosów

Warianty
200 mlOpakowanie66,87 zł100 ml: 33,44 zł / Allegro
No.2 Bond Perfector — profesjonalna kuracja do włosów

OLAPLEX

No.2 Bond Perfector — profesjonalna kuracja do włosów

Kuracje do spłukiwania

Warianty
525 mlOpakowanie514,53 zł100 ml: 98,01 zł / Notino
No.3 Hair Perfector — kuracja odbudowująca do włosów

OLAPLEX

No.3 Hair Perfector — kuracja odbudowująca do włosów

Kuracje do spłukiwania

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml146,90 zł100 ml: 58,76 zł / Empik
20 ml
No.3PLUS Complete Repair Treatment — kuracja odbudowująca do włosów
−6%
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.3PLUS Complete Repair Treatment — kuracja odbudowująca do włosów

Kuracje do spłukiwania

Warianty
370 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml260,77 zł100 ml: 70,48 zł / Allegro
No.4 Bond Maintenance Shampoo — szampon odbudowujący
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.4 Bond Maintenance Shampoo — szampon odbudowujący

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml208,00 zł100 ml: 20,80 zł / Perfumeria.pl
No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo — szampon głęboko oczyszczający
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo — szampon głęboko oczyszczający

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml184,90 zł100 ml: 18,49 zł / Empik
No.4CURL Bond Shaper Hydrating Curl Shampoo — szampon do loków i fal

OLAPLEX

No.4CURL Bond Shaper Hydrating Curl Shampoo — szampon do loków i fal

Szampony

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml85,99 zł100 ml: 34,40 zł / Empik
100 ml
No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo — suchy szampon

OLAPLEX

No.4D Clean Volume Detox Dry Shampoo — suchy szampon

Szampony

Warianty
178 gOpakowanienajlepszy / 100 g80,55 zł100 g: 45,25 zł / Notino
32 g
No.4FINE Bond Maintenance Shampoo — szampon do włosów cienkich
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.4FINE Bond Maintenance Shampoo — szampon do włosów cienkich

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml119,00 zł100 ml: 11,90 zł / Zalando
No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo — fioletowy szampon tonujący

OLAPLEX

No.4P Blonde Enhancer Toning Shampoo — fioletowy szampon tonujący

Szampony

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml229,00 zł100 ml: 22,90 zł / Allegro
No.5 Bond Maintenance Conditioner — odżywka odbudowująca
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.5 Bond Maintenance Conditioner — odżywka odbudowująca

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml205,52 zł100 ml: 20,55 zł / Allegro
No.5 Leave-In Moisturize & Mend Conditioner — odżywka bez spłukiwania

OLAPLEX

No.5 Leave-In Moisturize & Mend Conditioner — odżywka bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanie82,00 zł100 ml: 82,00 zł / Perfumeria.pl
No.5CURL Bond Shaper Hydrating Curl Conditioner — odżywka do loków i fal

OLAPLEX

No.5CURL Bond Shaper Hydrating Curl Conditioner — odżywka do loków i fal

Odżywki

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml79,99 zł100 ml: 32,00 zł / Allegro
No.5FINE Bond Maintenance Conditioner — lekka odżywka do włosów cienkich
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.5FINE Bond Maintenance Conditioner — lekka odżywka do włosów cienkich

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml196,00 zł100 ml: 19,60 zł / Tagomago
No.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner — fioletowa odżywka tonująca
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner — fioletowa odżywka tonująca

Odżywki

Warianty
1000 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml199,00 zł100 ml: 19,90 zł / Empik
No.6 Bond Smoother — krem wygładzający bez spłukiwania
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.6 Bond Smoother — krem wygładzający bez spłukiwania

Kuracje bez spłukiwania

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml65,00 zł100 ml: 65,00 zł / Tagomago
No.7 Bonding Oil — olejek do włosów
↓ Min. cena

OLAPLEX

No.7 Bonding Oil — olejek do włosów

Olejki do włosów

Warianty
30 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml74,99 zł100 ml: 249,97 zł / Super-Pharm
No.7 Shine Serum Oil Mist — dwufazowa mgiełka olejkowa do włosów

OLAPLEX

No.7 Shine Serum Oil Mist — dwufazowa mgiełka olejkowa do włosów

Olejki do włosów

Warianty
80 mlOpakowanie109,99 zł100 ml: 137,49 zł / Empik
No.8 Bond Intense Moisture Mask — nawilżająca maska do włosów

OLAPLEX

No.8 Bond Intense Moisture Mask — nawilżająca maska do włosów

Maski do włosów

Warianty
100 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml23,49 zł100 ml: 23,49 zł / Empik
No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum — ochronne serum do włosów

OLAPLEX

No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum — ochronne serum do włosów

Serum i ampułki do włosów

Warianty
90 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml75,51 zł100 ml: 83,90 zł / Notino
12→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie22,50 zł100 ml: 112,50 zł / Empik
100 mlOpakowanie87,70 zł100 ml: 87,70 zł / Emporium
Więcej wariantów2 więcej →
30 mlOpakowanie65,00 zł100 ml: 216,67 zł / Aelia
250 mlOpakowanie180,25 zł100 ml: 72,10 zł / Lyko
Więcej wariantów2 więcej →
100 mlOpakowanie55,72 zł100 ml: 55,72 zł / Stylevana
250 mlOpakowanie71,00 zł100 ml: 28,40 zł / Perfumeria.pl
250 mlOpakowanie78,48 zł100 ml: 31,39 zł / Gobli.pl
Opakowanie65,22 zł100 ml: 65,22 zł / Flaconi
1000 mlOpakowanie407,64 zł100 ml: 40,76 zł / Flaconi
Opakowanie19,79 zł100 g: 61,84 zł / Empik
30 mlOpakowanie53,30 zł100 ml: 177,67 zł / Aelia
250 mlOpakowanie66,00 zł100 ml: 26,40 zł / Tagomago
Więcej wariantów1 więcej →
20 ml
Opakowanie22,88 zł100 ml: 114,40 zł / Stylevana
250 ml x2Opakowanie138,99 zł100 ml: 27,80 zł / Allegro
Więcej wariantów2 więcej →
100 mlOpakowanie42,99 zł100 ml: 42,99 zł / Cocolita
250 mlOpakowanie63,91 zł100 ml: 25,56 zł / Allegro
Więcej wariantów3 więcej →
100 ml
Opakowanie69,00 zł100 ml: 69,00 zł / Zalando
1000 mlOpakowanie429,00 zł100 ml: 42,90 zł / Zalando
30 mlOpakowanie53,30 zł100 ml: 177,67 zł / Aelia
250 mlOpakowanie71,00 zł100 ml: 28,40 zł / Perfumeria.pl
Więcej wariantów1 więcej →
250 mlOpakowanie72,27 zł100 ml: 28,91 zł / Allegro
20 mlOpakowanie18,90 zł100 ml: 94,50 zł / Empik
100 ml x2Opakowanie147,80 zł100 ml: 73,90 zł / Allegro
Więcej wariantów1 więcej →
60 mlOpakowanie149,99 zł100 ml: 249,98 zł / Allegro
20 ml
Opakowanie76,82 zł100 ml: 384,10 zł / Empik
20 ml
Opakowanie25,16 zł100 ml: 125,80 zł / Stylevana