miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Wszystkie produkty

MarkaNTN Premium×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
NTN Premium

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

976 produktów

Birthday Party – 9 lakierów hybrydowych z bazą i topem

NTN Premium

Birthday Party – 9 lakierów hybrydowych z bazą i topem

Zestawy do manicure

Warianty
1 zestaw (9 lakierów po 5 g + baza + top)Opakowanie99,90 złszt.: 99,90 zł / Empik
Birthday Party – zestaw 9 lakierów hybrydowych

NTN Premium

Birthday Party – zestaw 9 lakierów hybrydowych

Zestawy do manicure

Warianty
1 zestaw (9 lakierów po 5 g)Opakowanie85,90 złprzelicznik pominięty / Empik
Birthday Party lakier hybrydowy nr 46 – róż, wydanie

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 46 – róż, wydanie

Lakiery do paznokci

Warianty
5 mlOpakowanie8,99 zł100 ml: 179,80 zł / Empik
Birthday Party lakier hybrydowy nr 47 – jasny róż

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 47 – jasny róż

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie11,90 zł100 g: 238,00 zł / Super-Pharm
Birthday Party lakier hybrydowy nr 49 – róż
↓ Min. cena

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 49 – róż

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie9,98 zł100 g: 199,60 zł / Empik
Birthday Party lakier hybrydowy nr 50 – jasny pudrowy róż

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 50 – jasny pudrowy róż

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie9,99 zł100 g: 199,80 zł / Super-Pharm
Birthday Party lakier hybrydowy nr 51 – jasny róż z drobnym brokatem

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 51 – jasny róż z drobnym brokatem

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie9,99 zł100 g: 199,80 zł / Super-Pharm
Birthday Party lakier hybrydowy nr 52 – malinowy róż

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 52 – malinowy róż

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie9,98 zł100 g: 199,60 zł / Empik
Birthday Party lakier hybrydowy nr 52 – neonowy róż

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 52 – neonowy róż

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie9,99 zł100 g: 199,80 zł / Super-Pharm
Birthday Party lakier hybrydowy nr 52 – żywy róż, bez HEMA/Di-HEMA

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 52 – żywy róż, bez HEMA/Di-HEMA

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie11,90 zł100 g: 238,00 zł / Empik
Birthday Party lakier hybrydowy nr 53 – neonowy malinowy róż, bez HEMA/Di-HEMA

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 53 – neonowy malinowy róż, bez HEMA/Di-HEMA

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie11,45 zł100 g: 229,00 zł / Empik
Birthday Party lakier hybrydowy nr 54 – wyrazisty róż

NTN Premium

Birthday Party lakier hybrydowy nr 54 – wyrazisty róż

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie9,99 zł100 g: 199,80 zł / Super-Pharm
Birthday Party nr 47 – przygaszony róż

NTN Premium

Birthday Party nr 47 – przygaszony róż

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie11,98 zł100 g: 239,60 zł / Empik
Birthday Party nr 48 – jasnoróżowy brokat

NTN Premium

Birthday Party nr 48 – jasnoróżowy brokat

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie9,99 zł100 g: 199,80 zł / Super-Pharm
Birthday Party nr 48 – lilioworóżowy brokat

NTN Premium

Birthday Party nr 48 – lilioworóżowy brokat

Lakiery do paznokci

Warianty
5 gOpakowanie10,00 zł100 g: 200,00 zł / Empik
Black & White – dwa lakiery do stempli

NTN Premium

Black & White – dwa lakiery do stempli

Lakiery do paznokci

Warianty
1 zestaw (biały 10 ml + czarny 10 ml)Opakowanie26,99 złszt.: 26,99 zł / Empik
Blooming Gel Limited Edition – transparentna baza do zdobień

NTN Premium

Blooming Gel Limited Edition – transparentna baza do zdobień

Bazy do paznokci

Warianty
7 gOpakowanie14,90 zł100 g: 212,86 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling – Peachy Pink

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – Peachy Pink

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
15 g
Builder Gel Self Leveling – żel budujący Blue

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – żel budujący Blue

Odżywki do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie24,90 zł100 g: 166,00 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Clear

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Clear

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
15 g
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Milky White

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Milky White

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Pink Nude

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Pink Nude

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
15 g
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Soft French

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Soft French

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Warm Peach

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Warm Peach

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
←12345…41→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
15 g
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
15 g
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
15 g
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm