miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Odżywki do paznokci

GrupaMakijaż×KategoriaOdżywki do paznokci×MarkaNTN Premium×
KategorieOdżywki do paznokciZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkowe
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Akcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
NTN Premium

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

23 produktów

Acid Free – primer bezkwasowy

NTN Premium

Acid Free – primer bezkwasowy

Odżywki do paznokci

Warianty
5 mlOpakowanie5,90 zł100 ml: 118,00 zł / Super-Pharm
Acid Primer – primer kwasowy

NTN Premium

Acid Primer – primer kwasowy

Odżywki do paznokci

Warianty
5 mlOpakowanie6,85 zł100 ml: 137,00 zł / Empik
Builder Gel Self Leveling – Peachy Pink

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – Peachy Pink

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
15 g
Builder Gel Self Leveling – żel budujący Blue

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – żel budujący Blue

Odżywki do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie24,90 zł100 g: 166,00 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling – żel budujący Orange

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – żel budujący Orange

Odżywki do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie24,90 zł100 g: 166,00 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling – żel budujący Pink

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – żel budujący Pink

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanie29,90 zł100 g: 99,67 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling – żel budujący Soft Pink

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – żel budujący Soft Pink

Odżywki do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie24,90 zł100 g: 166,00 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling – żel budujący Violet

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – żel budujący Violet

Odżywki do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie24,90 zł100 g: 166,00 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling – żel budujący Yellow

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling – żel budujący Yellow

Odżywki do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie24,90 zł100 g: 166,00 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Clear

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Clear

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
15 g
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Milky White

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Milky White

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Pink Nude

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Pink Nude

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
15 g
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Soft French

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Soft French

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Warm Peach

NTN Premium

Builder Gel Self Leveling Limited Edition – Warm Peach

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g14,90 zł100 g: 49,67 zł / Super-Pharm
Dehydrator – preparat do odtłuszczania płytki paznokcia

NTN Premium

Dehydrator – preparat do odtłuszczania płytki paznokcia

Odżywki do paznokci

Warianty
7 mlOpakowanie5,98 zł100 ml: 85,43 zł / Empik
Fiber Overlay Gel Milky Glitter – żel budujący bez TPO

NTN Premium

Fiber Overlay Gel Milky Glitter – żel budujący bez TPO

Odżywki do paznokci

Warianty
7 gOpakowanie12,85 zł100 g: 183,57 zł / Empik
Fiber Overlay Gel Milky Glitter – żel z mikrowłóknami

NTN Premium

Fiber Overlay Gel Milky Glitter – żel z mikrowłóknami

Odżywki do paznokci

Warianty
7 gOpakowanie12,90 zł100 g: 184,29 zł / Empik
Gel Best Thick Clear – żel budujący

NTN Premium

Gel Best Thick Clear – żel budujący

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanienajlepszy / 100 g24,90 zł100 g: 83,00 zł / Super-Pharm
5 g
Gel in Bottle Latte – żel budujący w butelce

NTN Premium

Gel in Bottle Latte – żel budujący w butelce

Odżywki do paznokci

Warianty
7 gOpakowanie12,90 zł100 g: 184,29 zł / Super-Pharm
Jelly Dream of Glitter – żel budujący

NTN Premium

Jelly Dream of Glitter – żel budujący

Odżywki do paznokci

Warianty
30 gOpakowanie13,98 zł100 g: 46,60 zł / Empik
Liquid do akrylu – średnioschnący

NTN Premium

Liquid do akrylu – średnioschnący

Odżywki do paznokci

Warianty
100 mlOpakowanie9,90 zł100 ml: 9,90 zł / Super-Pharm
Non Acid primer bezkwasowy

NTN Premium

Non Acid primer bezkwasowy

Odżywki do paznokci

Warianty
5 mlOpakowanie10,49 zł100 ml: 209,80 zł / Empik
UltraHold Acid Free – primer bezkwasowy

NTN Premium

UltraHold Acid Free – primer bezkwasowy

Odżywki do paznokci

Warianty
5 mlOpakowanie5,85 zł100 ml: 117,00 zł / Empik
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
15 g
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
15 g
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
15 g
Opakowanie10,90 zł100 g: 72,67 zł / Super-Pharm
Opakowanie9,90 zł100 g: 198,00 zł / Super-Pharm
15 gOpakowanie19,90 zł100 g: 132,67 zł / Super-Pharm