miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzy
Pielęgnacja włosów22⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Bazy do paznokci

GrupaMakijaż×KategoriaBazy do paznokci×MarkaMolly Nails×
KategorieBazy do paznokciZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkowe
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Kremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Akcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
Molly Nails

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

31 produktów

Art Ease Base Clear — baza pod zdobienia

Molly Nails

Art Ease Base Clear — baza pod zdobienia

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie39,90 zł100 g: 266,00 zł / Super-Pharm
Blooming Gel — żel do zdobień na mokro

Molly Nails

Blooming Gel — żel do zdobień na mokro

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,90 zł100 g: 299,00 zł / Empik
Creative Flow Base przezroczysta

Molly Nails

Creative Flow Base przezroczysta

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,90 zł100 g: 299,00 zł / Empik
Extreme Base by Monika Mielniczuk Clear — baza hybrydowa

Molly Nails

Extreme Base by Monika Mielniczuk Clear — baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie40,00 zł100 g: 400,00 zł / Empik
Flakes Rubber Base Milk & Pink — baza kauczukowa

Molly Nails

Flakes Rubber Base Milk & Pink — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Flakes Rubber Base Milk & Purple — baza kauczukowa

Molly Nails

Flakes Rubber Base Milk & Purple — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie25,90 zł100 g: 259,00 zł / eZebra
Recovery Fiber Base Clear Pink — baza hybrydowa

Molly Nails

Recovery Fiber Base Clear Pink — baza hybrydowa

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Rubber Fiber Base Angel Pink — baza kauczukowa z włóknami

Molly Nails

Rubber Fiber Base Angel Pink — baza kauczukowa z włóknami

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Rubber Fiber Base Biscotti — baza kauczukowa z włóknami

Molly Nails

Rubber Fiber Base Biscotti — baza kauczukowa z włóknami

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Rubber Fiber Base Clear — baza kauczukowa z włóknami

Molly Nails

Rubber Fiber Base Clear — baza kauczukowa z włóknami

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Rubber Fiber Base Milky — baza kauczukowa z włóknami

Molly Nails

Rubber Fiber Base Milky — baza kauczukowa z włóknami

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie25,90 zł100 g: 259,00 zł / eZebra
Rubber Fiber Base Nutty Nut — baza kauczukowa z włóknami

Molly Nails

Rubber Fiber Base Nutty Nut — baza kauczukowa z włóknami

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Rubber Fiber Base Smoky Pink — baza kauczukowa z włóknami

Molly Nails

Rubber Fiber Base Smoky Pink — baza kauczukowa z włóknami

Bazy do paznokci

Warianty
10 gOpakowanie29,90 zł100 g: 299,00 zł / Empik
S.O.S. Antidotum Babydoll — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Babydoll — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
10 g
S.O.S. Antidotum Clear — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Clear — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,90 zł100 g: 266,00 zł / Empik
S.O.S. Antidotum Cotton Candy — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Cotton Candy — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
10 g
S.O.S. Antidotum Creme de Nude — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Creme de Nude — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
S.O.S. Antidotum Endless Flame — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Endless Flame — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
10 g
S.O.S. Antidotum Fluffy Marshmallow — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Fluffy Marshmallow — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
S.O.S. Antidotum Milky Blush — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Milky Blush — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g35,90 zł100 g: 239,33 zł / eZebra
10 g
S.O.S. Antidotum Milky Way — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Milky Way — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
10 g
S.O.S. Antidotum Nutty Nut — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Nutty Nut — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanie39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
S.O.S. Antidotum Powder Pink — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Powder Pink — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
10 g
S.O.S. Antidotum Rosy Mist — baza kauczukowa

Molly Nails

S.O.S. Antidotum Rosy Mist — baza kauczukowa

Bazy do paznokci

Warianty
15 gOpakowanienajlepszy / 100 g39,85 zł100 g: 265,67 zł / Empik
10 g
12→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
10 g
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
10 g
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
10 g
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik
Opakowanie29,85 zł100 g: 298,50 zł / Empik