miliglow.pl
OkazjeProduktyMarkiSklepyNewsyPlan

Disclaimer

miliglow.pl jest niezależną porównywarką, a nie sprzedawcą ani przedstawicielem prezentowanych Sklepów i marek. Ceny, dostępność i warunki mogą się zmieniać. Przed zakupem sprawdź je bezpośrednio w Sklepie. Część linków jest afiliacyjna; możemy otrzymać prowizję, co do zasady bez wpływu na cenę dla użytkownika.

miliglow.pl

Jak liczymy cenyJak sortujemyAmbasadorzyKontakt
X / TwitterPostaw kawęPrywatnośćRegulamin

© 2026 miliglow.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszystkie znaki towarowe należą do ich właścicieli.

Ładowanie produktów...

Kategorie

Wszystkie produkty
Akcesoria2⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż38⌄
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijaż

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokci

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała25⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Pielęgnacja twarzy35⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające
Pielęgnacja włosów23⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów
Produkty do samochodu2⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy1⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu4⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty1⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe

Wszystkie produkty

MarkaALTEREGO×
KategorieWszystkie produktyZmień
Wszystkie produkty
Akcesoria⌄
Wszystkie z tej grupy
Akcesoria łazienkoweAkcesoria do pielęgnacji twarzy
Makijaż⌄
Utrwalacze makijażu
Makijaż twarzy
Preparaty do stylizacji paznokci
Top coaty
Odżywki do paznokci
Zmywacze do paznokci
Pielęgnacja skórek
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
Żele pod prysznic
Peelingi do ciała
Produkty do kąpieli
Mydła
Kąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Wszystkie z tej grupy

Twarz

PodkładyKorektoryPudry do twarzyRóżeBronzeryRozświetlaczeBazy pod makijażUtrwalacze makijażuMakijaż twarzy

Oczy

Tusze do rzęsCienie do powiekEyelineryMakijaż brwiBazy pod cienieMakijaż oczu

Usta

PomadkiBłyszczykiKonturówki do ustTinty do ustMakijaż ust

Paznokcie

Lakiery do paznokciBazy do paznokciŻele budujące do paznokciPudry do manicure tytanowegoŻele do zdobień paznokciPasty do zdobień paznokciPyłki i pigmenty do paznokciPreparaty do stylizacji paznokciTop coatyOdżywki do paznokciZmywacze do paznokciPielęgnacja skórek

Akcesoria

Akcesoria do makijażu

Pozostałe

Makijaż ciałaMiksery do podkładów
Pielęgnacja ciała⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie

Balsamy do ciałaMasła do ciałaOlejki do ciałaBalsamy i masła do ciała

Kąpiel i prysznic

Żele pod prysznicPeelingi do ciałaProdukty do kąpieliMydłaKąpiel i prysznic

Dłonie i stopy

Kremy do rąkProdukty do mycia rąkPielęgnacja dłoniKremy do stópKuracje do stópPielęgnacja stóp

Higiena

DezodorantyHigiena jamy ustnejHigiena intymnaGolenie i broda

Pielęgnacja specjalistyczna

SamoopalaczePrzyspieszacze opalania (bez SPF)DepilacjaPielęgnacja niemowląt i dzieci

Pozostałe

Rozświetlacze do ciałaKuracje do ciała
Pielęgnacja twarzy⌄
Wszystkie z tej grupy

Nawilżanie i pielęgnacja

Kremy do twarzyEmulsje do twarzyOlejki do twarzyMgiełki do twarzyKremy nawilżające

Oczyszczanie

Płyny micelarneŻele oczyszczającePianki oczyszczająceOlejki i balsamy oczyszczająceDemakijażOczyszczanie twarzyTonikiPeelingi

Serum i kuracje

Serum do twarzyEsencje do twarzyAmpułki do twarzySerum i esencje

Oczy i usta

Kremy pod oczySerum pod oczyMaski pod oczyPielęgnacja okolic oczuPielęgnacja ust

Ochrona przeciwsłoneczna

Ochrona przeciwsłoneczna twarzyOchrona przeciwsłoneczna ciałaPielęgnacja po opalaniuOchrona przeciwsłoneczna

Maski

Maseczki do twarzy

Potrzeby skóry

Pielęgnacja trądzikowaSkóra wrażliwa

Pozostałe

Mleczka i emulsje oczyszczająceToniki do twarzyOdżywki do brwi i rzęsBalsamy do ustMaski do ustPielęgnacja punktowa
Pielęgnacja włosów⌄
Wszystkie z tej grupy

Mycie i pielęgnacja

SzamponyOdżywkiMaski do włosówKuracje do spłukiwaniaKuracje do włosów

Skóra głowy

Pielęgnacja skóry głowySerum i ampułki do włosów

Stylizacja

Olejki do włosówPerfumy do włosówKuracje bez spłukiwaniaSpraye do włosówPianki do włosówŻele i woski do włosówOchrona termicznaStylizacja włosów

Koloryzacja

Trwała koloryzacja włosówPółtrwała koloryzacja włosówTonery do włosówRetusz odrostówRozjaśniacze i oksydantyKoloryzacja włosów

Akcesoria

Akcesoria do włosów

Pozostałe

Hair Styling Powders
Produkty do samochodu⌄
Wszystkie z tej grupy
Zapachy samochodoweChusteczki do samochodu
Zapachy⌄
Wszystkie z tej grupy
Perfumy
Zapachy do domu⌄
Wszystkie z tej grupy
Świece zapachoweDyfuzory zapachoweSpraye do wnętrzZapachowe akcesoria do wnętrz
Zestawy i prezenty⌄
Wszystkie z tej grupy
Zestawy podarunkowe
SortowanieDomyślnieZmień
DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższeNajniżej w historii
ⓘ Jak sortujemy?
Sortuj:DomyślnieNajlepszy przelicznikNajwiększy rabatNajtańszeNajdroższe|↓ Najniżej w historii|ⓘ Jak sortujemy?
ALTEREGO

Sklep

Dla kogo

Marka

Cena (zł)

192 produktów

Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, pink pearl

ALTEREGO

Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, pink pearl

Koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml39,90 zł100 ml: 15,96 zł / Gobli.pl
50 mlOpakowanie13,75 zł100 ml: 27,50 zł / HairStore
Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, silver shimmer

ALTEREGO

Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, silver shimmer

Koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml39,90 zł100 ml: 15,96 zł / Gobli.pl
Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, spicy chocolate
↓ Min. cena

ALTEREGO

Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, spicy chocolate

Koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml48,95 zł100 ml: 19,58 zł / HairStore
Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, ultra violet

ALTEREGO

Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, ultra violet

Koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml44,55 zł100 ml: 17,82 zł / Gobli.pl
Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, vanilla sky

ALTEREGO

Alter Ego Passion Color Mask, maska koloryzująca z olejkiem, vanilla sky

Koloryzacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml39,90 zł100 ml: 15,96 zł / Gobli.pl
50 ml
Alter Ego Plasmante, lotion do trwałej

ALTEREGO

Alter Ego Plasmante, lotion do trwałej

Kuracje do włosów

Warianty
300 mlOpakowanie53,90 zł100 ml: 17,97 zł / HairStore
Alter Ego Plasmante, neutralizator

ALTEREGO

Alter Ego Plasmante, neutralizator

Kuracje do włosów

Warianty
750 mlOpakowanie42,89 zł100 ml: 5,72 zł / HairStore
Alter Ego Pure Light Krem Rozjaśniający

ALTEREGO

Alter Ego Pure Light Krem Rozjaśniający

Koloryzacja włosów

Warianty
500 mlOpakowanie97,44 zł100 ml: 19,49 zł / Allegro
Alter Ego Pure Light Rozjaśniacz w Kremie
↓ Min. cena

ALTEREGO

Alter Ego Pure Light Rozjaśniacz w Kremie

Koloryzacja włosów

Warianty
500 gOpakowanie96,50 zł100 g: 19,30 zł / Allegro
Alter Ego Rozjaśniacz Balayage Clay

ALTEREGO

Alter Ego Rozjaśniacz Balayage Clay

Kuracje do włosów

Warianty
450 gOpakowanie115,00 zł100 g: 25,56 zł / Allegro
Alter Ego Rozjaśniacz Ultra 9 lightener

ALTEREGO

Alter Ego Rozjaśniacz Ultra 9 lightener

Koloryzacja włosów

Warianty
500 gOpakowanie129,00 zł100 g: 25,80 zł / Allegro
Alter Ego Rozjaśniacz Ultra 9 Tonów

ALTEREGO

Alter Ego Rozjaśniacz Ultra 9 Tonów

Koloryzacja włosów

Warianty
500 gOpakowanie83,20 zł100 g: 16,64 zł / Allegro
Alter Ego ScalpEgo Balancing Treatment

ALTEREGO

Alter Ego ScalpEgo Balancing Treatment

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie103,00 zł100 ml: 68,67 zł / Allegro
Alter Ego SheWonder Nawilżający szampon regenerujący

ALTEREGO

Alter Ego SheWonder Nawilżający szampon regenerujący

Szampony

Warianty
950 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml86,19 zł100 ml: 9,07 zł / HairStore
100 ml
Alter Ego SheWonder Shine Oil Elixir

ALTEREGO

Alter Ego SheWonder Shine Oil Elixir

Kuracje do włosów

Warianty
150 mlOpakowanie69,99 zł100 ml: 46,66 zł / eZebra
Alter Ego Silk Oil Odżywka wygładzająca

ALTEREGO

Alter Ego Silk Oil Odżywka wygładzająca

Odżywki

Warianty
950 mlOpakowanie89,85 zł100 ml: 9,46 zł / Allegro
Alter Ego Silver Maintain Szampon

ALTEREGO

Alter Ego Silver Maintain Szampon

Kuracje do włosów

Warianty
950 mlOpakowanie82,99 zł100 ml: 8,74 zł / Allegro
Alter Ego Silver Odżywka do włosów blond

ALTEREGO

Alter Ego Silver Odżywka do włosów blond

Kuracje do włosów

Warianty
950 mlOpakowanienajlepszy / 100 ml97,90 zł100 ml: 10,31 zł / Allegro
300 ml
Alter Ego StylEgo Air Medium Hold Hairspray, lakier do włosów o średnim utrwaleniu

ALTEREGO

Alter Ego StylEgo Air Medium Hold Hairspray, lakier do włosów o średnim utrwaleniu

Stylizacja włosów

Warianty
500 mlOpakowanie41,29 złprzelicznik pominięty / HairStore
Alter Ego StylEgo Air Volumizing Hairspray, lakier zwiększający objętość

ALTEREGO

Alter Ego StylEgo Air Volumizing Hairspray, lakier zwiększający objętość

Stylizacja włosów

Warianty
500 mlOpakowanie37,96 złprzelicznik pominięty / Gobli.pl
Alter Ego StylEgo Clay Shape Matte effect paste, matowa pasta modelująca

ALTEREGO

Alter Ego StylEgo Clay Shape Matte effect paste, matowa pasta modelująca

Stylizacja włosów

Warianty
100 mlOpakowanie53,00 złbrak przelicznika / HairStore
Alter Ego StylEgo Crunchy Bounce, pianka definiująca loki

ALTEREGO

Alter Ego StylEgo Crunchy Bounce, pianka definiująca loki

Stylizacja włosów

Warianty
250 mlOpakowanie50,89 zł100 ml: 20,36 zł / HairStore
Alter Ego StylEgo Curl Amplifier, krem definiujący loki

ALTEREGO

Alter Ego StylEgo Curl Amplifier, krem definiujący loki

Stylizacja włosów

Warianty
150 mlOpakowanie61,00 zł100 ml: 40,67 zł / HairStore
Alter Ego StylEgo Eco Air No Gas hairspray, lakier do włosów bez gazu

ALTEREGO

Alter Ego StylEgo Eco Air No Gas hairspray, lakier do włosów bez gazu

Stylizacja włosów

Warianty
320 mlOpakowanie47,69 złprzelicznik pominięty / HairStore
←1…45678→
Paznokcie
Zestawy do manicure
Akcesoria do paznokci
50 ml
Opakowanie13,75 zł100 ml: 27,50 zł / HairStore
50 mlOpakowanie13,75 zł100 ml: 27,50 zł / HairStore
50 ml
Opakowanie13,75 zł100 ml: 27,50 zł / HairStore
Opakowanie13,09 zł100 ml: 26,18 zł / HairStore
Opakowanie18,70 zł100 ml: 18,70 zł / HairStore
250 mlOpakowanie36,99 zł100 ml: 14,80 zł / eZebra
Opakowanie51,59 zł100 ml: 17,20 zł / eZebra